فتنه گران با لباس جدید در قم ظاهر شدند .
64 بازدید
تاریخ ارائه : 2/16/2013 1:08:00 PM
موضوع: سایر

فتنه گران با لباس جدید در قم ظاهر شدند .

 در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، در پایان مراسم راهپیمایی پرشکوه 22بهمن ، عده ای قلیل ومعلوم الحال ، تلاش کردند مانع سخنرانی ریاست محترم قوه مقننه در جشن پیروزی انقلاب شوند .

مهاجمان که به ظاهر قیافه ای متدین داشتند و بعضی از آنها کفن هم پوشیده بودتد با پرتاب کفش و مهر به سمت جایگاه ، بدون توجه به حرمت حرم ، سعی در مضروب ساختن جناب اقای دکتر علی اردشیر لاریجانی داشتند .

 انها با دادن شعارهایی در حمایت از رئیس جمهور و علیه رئیس مجلس شورای اسلامی  جلسه را به اشوب کشیدند و سخنان ایشان را قطع کردند . عدهای از مردم متدین و شهید پرور قم و روحانیون بصیرو آگاه  در مقابل آنها ایستادند و با سپر کردن عبا و دستهایشان در هوا ، مانع از فرود آمدن مهر و کفش بر سر وروی خود و نماینده شهرشان شدند .

مهاجمین که ادعای ارزشی و انقلابی بودن داشتند ، در حالی این اقدام را انجام دادند که مقام معظم رهبری در روزهای اخیر بر اجتناب از بداخلاقی و اختلاف زایی صریحا تا کید کرده بودند. خداوند رحمان در قران کریم می فرما یند:  واطیعوا الله ورسوله ولا تنازعوا فتفشلوا و تذهب ریحکم ...{ سوره انفال ، ایه 46 }( و پیرو فرمان خدا ورسول باشید و هرگز راه اختلاف و تنازع نپویید ، که در اثر تفرقه ترسناک ضعیف شده و قدرت وعظمت شما نابود خواهد شد .)

لازم به یادآوری ست که این فتنه ، صورت دیگری از آشوب سال 85 ، در صحن مقدس حرم فاطمه معصومه (س) است که طی آن ، برخورد مشابهی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت .این اشوب خوانشی دیگر از همان سناریوست  ،

 و شگفتا که تاریخ چه زود تکرار می شود.